Informace k zadávání/odevzdávání BP/DP - AKTUALIZACE

| Oznámení

Postup zadání BP/DP:

1. Student po domluvě s vedoucím práce vyplňuje v IS STAG formulář Podklad pro zadání BP/DP. POZOR: V položce PRACOVIŠTĚ je třeba vybrat katedru, na které BP/DP bude student zpracovavat a obhajovat, tj. KCL! Student musí ve formuláři označit podklad pro zadání jako dopracovaný!
  2. Vedoucí práce poté v IS STAG podklad schvaluje.
  3. Podklad pro zadání následně v IS STAG schvaluje vedoucí katedry
  4. Koordinátor STAGu vygeneruje Zadání BP, které podepisuje vedoucí katedry, a poté je postoupeno ke schválení podpisu děkanovi FP TUL.
  5. Student si formulář podepsaný děkanem a vedoucím katedry vyzvedne na dané katedře. Originál zadání student později vkládá přímo do BP.

Odevzdání BP/DP:

Důležité! Studenti odevzdávájí BP/DP pouze v elektronické podobě.

Podrobnosti k zadání, zpracování a odevzdání BP/DP najdete zde: https://www.fp.tul.cz/student/zaverecne-prace