Skip to main content

Časový rozpis SZZ - červen 2024

| Oznámení

Rozpis bude aktualizován, pokud se někdo odhlásí.

Bc. – Česká filologie pro praxi: čtvrtek 6. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.45  Cinkánová Pavla (příprava)

  9.45 – 11.00  Cinkánová Pavla (obhajoba BP + zkoušení)

10.15 – 11.00  Kalinová Olga (příprava)

11.00 – 12.15  Kalinová Olga (obhajoba BP + zkoušení)

11.30 – 12.15  Konvičná Lucie (příprava)

12.15 – 13.30  Konvičná Lucie (obhajoba BP + zkoušení)

12.45 – 13.30  Novák Lukáš (příprava)

13.30 – 14.45  Novák Lukáš (obhajoba BP + zkoušení)

Bc. – Česká filologie pro praxi: pátek 7. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.45  Kellerová Eliška (příprava)

  9.45 – 11.00  Kellerová Eliška (obhajoba BP + zkoušení)

10.15 – 11.00  Nováková Kristýna (příprava)

11.00 – 12.15  Nováková Kristýna (obhajoba BP + zkoušení)

11.30 – 12.15  Plachtová Markéta (příprava)

12.15 – 13.30  Plachtová Markéta (obhajoba BP + zkoušení)

Bc. – ČJ a lit. se zam. na vzdělávání: středa 12. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.30  Štěpánová Pavla (příprava)

  9.30 – 10.30  Štěpánová Pavla (obhajoba BP +zkoušení)

10.00 – 10.30  Jurenková Natálie (příprava)

10.30 – 11.00  Jurenková Natálie (zkoušení)

10.30 – 11.00  Kňobortová Tereza (příprava)

11.00 – 11.30  Kňobortová Tereza (zkoušení)

11.00 – 11.30  Koucká Anežka (příprava)

11.30 – 12.00  Koucká Anežka (zkoušení)

11.30 – 12.00  Pokorná Natálie (příprava)

12.00 – 12.30  Pokorná Natálie (zkoušení)

12.00 – 12.30  Šebestová Eliška (příprava)

12.30 – 13.00  Šebestová Eliška (zkoušení)

Bc. – ČJ a lit. se zam. na vzdělávání: čtvrtek 13. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.30  Jakubová Ludmila (příprava)

  9.30 – 10.30  Jakubová Ludmila (obhajoba BP +zkoušení)

10.00 – 10.30  Kuhnová Monika (příprava)

10.30 – 11.30  Kuhnová Monika (obhajoba BP + zkoušení)

11.00 – 11.30  Louthanová Veronika (příprava)

11.30 – 12.30  Louthanová Veronika (obhajoba BP + zkoušení)

12.00 – 12.30  Gottwaldová Alena (příprava)

12.30 – 13.00  Gottwaldová Alena (zkoušení)

Bc. – ČJ a lit. se zam. na vzdělávání: pátek 14. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.30  Jenčíková Tereza (příprava)

  9.30 – 10.30  Jenčíková Tereza (obhajoba BP +zkoušení)

10.00 – 10.30  Uhrová Veronika (příprava)

10.30 – 11.30  Uhrová Veronika (obhajoba BP + zkoušení)

11.00 – 11.30  Bartoš Tadeáš (příprava)

11.30 – 12.00  Bartoš Tadeáš (zkoušení)

11.30 – 12.00  Bednáriková Michaela (příprava)

12.00 – 12.30  Bednáriková Michaela (zkoušení)

12.00 – 12.30  Jurášová Lucie (příprava)

12.30 – 13.00  Jurášová Lucie (zkoušení)

12.30 – 13.00  Mondeková Tereza (příprava)

13.00 – 13.30  Mondeková Tereza (zkoušení)

Bc. – ČJ a lit. se zam. na vzdělávání: středa 19. 6. – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.30  Dušková Anežka (příprava)

  9.30 – 10.30  Dušková Anežka (obhajoba BP +zkoušení)

10.00 – 10.30  Kolomazníková Martina (příprava)

10.30 – 11.30  Kolomazníková Martina (obhajoba BP + zkoušení)

11.00 – 11.30  Skočovská Anna (příprava)

11.30 – 12.30  Skočovská Anna (obhajoba BP + zkoušení)

12.00 – 12.30  Kudrnová Marie (příprava)

12.30 – 13.00  Kudrnová Marie (zkoušení)

NMgr. – Učitelství pro SŠ a 2. stupeň ZŠ: pátek 21. 6.  – od 9.00 v učebně P002

  9.00 –   9.45  Petrovišová Šárka (příprava)

  9.45 – 11.00  Petrovičová Šárka (obhajoba DP + zkoušení)

10.15 – 11.00  Horsinková Lucie (příprava)

11.00 – 12.15  Horsinková Lucie (obhajoba DP + zkoušení)

11.30 – 12.15  Schořová Natalie (příprava)

12.15 – 13.30  Schořová Natalie (obhajoba DP + zkoušení)

12.45 -  13.30  Koublová Tereza (příprava)

13.30 -  14.15  Koublová Tereza (zkoušení)

13.30 -  14.15  Turek Ondřej (příprava)

14.15 -  15.00  Turek Ondřej (zkoušení)