Povinně volitelný předmět DIA-B v ZS 2020/21

V zimním semestru 2020/21 vypisuji povinně volitelný seminář KCL/DIA-B. Jeho náplní bude sociolingvistické zkoumání současné mluvené češtiny, tedy práce v terénu, s nahráváním a analýzou mluvené češtiny v (ne)oficiálních a (ne)veřejných komunikačních situacích. Vzhledem k rozvrhovým potížím bude tento seminář realizován distanční formou, resp. v případě dostatečného počtu přihlášených studentů také zároveň zčásti kontaktně, a to v lichých útercích 16,10 až 17,45 hod. v mé pracovně nebo na chodbě. Pro oba typy účastníků semináře pak by jeho součástí byly konzultační hodiny téhož dne v 13,30 - 14,15 hod. tamtéž. Zájemce o výzkum mluvené češtiny vyzývám k zápisu ve STAGu.
Prof. PhDr. Oldřich Uličný, DrSc.

Adresa sídla

KCL FP TUL